wtorek, 31 marca 2026

Warsztaty wielkanocne cz.2

Za nami ostatnie warsztaty wielkanocne. Wspólnie wysłuchaliśmy opowieści "Pisanki" z książki Renaty Piątkowskiej pt."Gdyby jajko mogło mówić", a następnie wykonaliśmy kolorowe koszyczki. Wszystkim naszym czytelnikom życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.



 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz