Dni Literatury Dziecięcej powoli dobiegają końca. Pamiętajcie jednak, że święto książki możemy obchodzić przez cały rok. To dzięki książce rozwijamy wyobraźnię, zdobywamy wiedzę czy odkrywamy wiele ciekawych miejsc. Z książką możemy podróżować i spędzać wolny czas. Zachęcamy zatem, do lektury. Niech w te wakacje zabierze was książka :-)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz